jauna skana

JAUNA SKAŅA

Tumši Sarkana Maģija – tas ir jauns latviešu mūziķis, dziedātājs, producents, kurš 2020. gada 21. augustā izdeva savu debijas albumu “Miera iela” dzimtajā valodā. Ideja par albumu ir veidojusies dažādu negatīvu emociju iespaidā.

Albuma skanējums ir ļoti tumšs, velkošs, netīrs. Īpašs uzsvars ir uz vokāla faktūru. Tā ieraksts ir veikts, lai klausītājs dzird katru netīšo balss krekšķi un ieelpu, var dzirdēt, kā balss rezonē starp zobiem, kā siekala krīt uz mikrofona aizsargmembrānu. Šis stils Latvijā iepriekš nav dzirdēts. Svarīga ir arī izpildītāja attieksme mūsdienu mūzikas industrijā. Atklātā un tiešā tekstā mūziķis aizskar lielākās daļas cilvēku noslēptākās jūtas un pārdzīvojumus.

TSM albums “Miera iela” ir visaptveroša mūzika, iekļaujot sevī gan hip-hop, gan džeza, gan elektroniskās deju mūzikas elementus. Tiek aizmirsts par žanru un stilu šķirošanu, lai katra smalkākā frekvence klausītājā rosina jaunas sajūtas.

Tumši Sarkanās Maģijas misija ir vizualizēt audio viļņos patiesību latviešu valodā par noklusētajām, netīrajām ielām un nelabojamo mentalitāti, veidojot spēcīga rakstura izglītojošu saturu.